Które samochody psują się najczęściej?

Stereotypy, albo fakty?

Nawet, bowiem w wypadku ekskluzywnych, drogich pojazdów, przytrafić się może, iż coś ulegnie awarii. Wówczas konieczne jest zakupienie nowych części. Poszukiwać można, co prawda tańszych odpowiedników, jednakże nie we wszystkich sytuacjach jest to właściwe rozwiązanie. Może się, bowiem okazać, iż kupienie nowych auto części Poznań paradoksalnie będzie tańszym rozwiązaniem. Oryginalne części, choć są droższe w zakupie, robione są z materiałów oryginalnie zaprojektowanych przez producenta samochodu, czyli posiadających atesty a także niezbędne homologacje. Podróbki rzadko spełniają te kryteria. Jeśli więc można skusić się na zakup nieoryginalnych wycieraczek, tak w wypadku części mechanicznych korzystniej nie podejmować takiego ryzyka. Zwłaszcza, iż chodzi tu o bezpieczeństwo nasze oraz naszych bliskich.

Które samochody psują się najczęściej?


Autor zdjęcia: Anne Worner

Do niedawna, uważało się, że nie ma sensu kupować pewnych marek aut. Francuskie miewały, bowiem często trudności z elektroniką, a Fordy miewały trudności z korozją. Natomiast, japońskie marki postrzegane były, jako najbardziej solidne pod względem niezawodności silnika. Ile w tym prawdy, a ile marketingu – ciężko tak naprawdę powiedzieć. Z całą pewnością dużo zależne jest od egzemplarza, na który się trafiło, a w przypadku kupna pojazdu używanego (więcej można znaleźć tutaj: http://www.motofakty.pl/artykul/kupno-samochodu-uzywanego-jak-nie-dac-sie-oszukac-poradnik.html), od tego, jak był serwisowany i używany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>